ÇAPA TARIM

KURUMSAL

 
Malatya Çapa Peyzaj ve Tarım Organik Gübre ;  
 
kimyasal gübrelerin çevremize ve dünyamıza vermiş olduğu ağır tahribatın yoğunlaştığı günümüzde çiftçi kardeşlerimizin üzerine bir güneş gibi doğmuştur. Bilinçsizce su tüketimi, küresel ısınma ve buna benzer sebeplerden dolayı dünyanın göz bebeği olan ülkemiz toprakları ağır tahribat görmüştür ve görmektedir.
 
Malatya Çapa Peyzaj ve Tarım ;  bu konuda bilinçli üretici, bilinçli tüketici sloganıyla çiftçilerimize organik gübre üreterek topraktaki çoraklaşmayı önleyerek çiftçimizin daha kaliteli, daha bereketli ürün alınmasına yardımcı olmaktadır. Çapa Tarım  Floravit , Agrocan, Energy humat, Flora potas  ve Organo natura markaları ile toz ve granül olarak siz değerli çiftçilerimizin kullanımına sunmuştur. 
 
Tohum kaybını sıfıra indirerek çiftçilerimizin aşırı tohum kullanmasının önüne geçmiştir. Tohumdaki kardeşlemeyi tam yaparak ürün artışına ciddi anlamda katkıda bulunmuştur.
 
Ayrıca;  4-5 senelik bir kullanma döneminden sonra topraktaki kireçlenmeyi tamamen yok ederek çitçilerimize daha sağlıklı topraklar sunmaktadır. Çapa Tarım yaygın bir bayi ağı ile çiftçilerimizin ürünlere rahatça ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca tecrübeli mühendis kadromuz ile Çapa Tarım ürünlerini kullanan çitfçilerimize mühendislik hizmetleri sunulmaktadır. Rekabetin had safhada olduğu günümüzde gelişi güzel çiftçilikle dünya pazarlarına ayak uydurulamayacağı anlaşılmıştır. 
 
Bu nedenle daha az masraf ve daha kaliteli ürün alabilmek için Organik Toprak düzenleyici Gübre'ye ihtiyaç duyulmaktadır. Bitkinin sadece azota değil (üre, nitrat) orgnik maddeler ve iz elementlere de ihtiyacı vardır. Bunun içinde iz element ağırlıklı organik gübrelerin kullanımı şart olmuştur.
 
Malatya Çapa Peyzaj ,Firmamız pazarda "Toprağa saygı İnsana saygıdır" sloganı ile kalite ve hizmetten taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.